Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego

wszystko będzie inne

Wszystko będzie inne…

Wszystko się zmienia, kiedy się zakochasz. Tak pisze papież Franciszek w adhortacji Christus Vivit (punkt 132 – o, tutaj), choć pewnie każdy z nas to wie tak po prostu. 🙂 Dotyczy to jednak nie tylko relacji z ludźmi, ale także z Panem Bogiem. Na wszystko patrzy się inaczej, a lista priorytetów zmienia się diametralnie.

I wiecie co? Teraz zbliża się najlepszy czas, żeby zakochać się w Panu Bogu, bo nikt nie rozpala w nas miłości tak umiejętnie jak Duch Święty, na którego czekamy. Dlatego Ławka zaprasza na czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego.

Online i w realu!

W końcu przyszedł czas, czas na spotkanie! 😀 Chcemy razem modlić się tak, jak to tylko możliwe. Na szczęście część obostrzeń w kwestii spotkań modlitewnych zostało już poluzowana, dlatego proponujemy Wam dwie formy udziału w tym czuwaniu.

Pierwszy raz od rozpoczęcia kwarantanny zapraszamy do uczestnictwa w naszym wydarzeniu na żywo, na miejscu. Oczywiście całe spotkanie przeprowadzone będzie z zachowaniem wszelkich niezbędnych zasad sanitarnych, przewidzianych dla wydarzeń religijnych.

Całe spotkanie będzie też transmitowane na żywo na facebooku, dlatego jeśli nie możecie lub nie chcecie przyjechać, to ta forma uczestnictwa jest dla Was.

Szczegóły

Na czuwanie zapraszamy w sobotę 30 maja, wieczorem, o godzinie 19:00, do kościoła seminaryjnego w Opolu, przy ul. Drzymały 1c. Ponieważ ograniczają nas przepisy sanitarne, w spotkaniu będzie mogła wziąć tylko ograniczona liczba osób. Dlatego też jeśli chcesz przyjechać samemu, bądź z grupą, koniecznie zapisz się w formularzu.

Coś dla maturzystów…

Na czuwanie zapraszamy naturalnie wszystkich stęsknionych spotkania. 😀 Szczególnie natomiast zachęcamy maturzystów, dla których zbliża się czas egzaminów i światło Ducha Świętego będzie im bardzo potrzebne. Będziemy modlić się w ich intencji.

Do zobaczenia!

Formularz zapisowy

Sekcja komentarzy zamknięta.