Ławka Go! 2020 UPDATE

Wstań i stań się tym, kim jesteś!

UPDATE

Rzeczywistość nie przestaje nas zaskakiwać. Niestety ostatnie pandemiczne obostrzenia utrudniają nam spotkanie się na Ławce Go w taki sposób, w jaki byśmy tego chcieli. Nie poddajemy się jednak! 😃
Musimy natomiast wprowadzić zmiany w programie Ławki.
 
Sprawy mają się tak:
 
➡️ Niemożliwe będą spotkania formacyjne w parafiach, które zapisały się na Ławkę Go. Możliwe będzie tylko spotkanie modlitewne. Pytajcie w Waszych parafiach jak będzie ono wyglądać.
 
➡️ Nie spotkamy się też wszyscy na sobotnim czuwaniu w Opolu.
 
➡️ Dlatego przenosimy Ławkę do sieci.
 
➡️ Proponujemy Wam zatem dwa spotkania online – transmisje z Centrum Duszpasterstwa Młodych Ławka. W piątek o 19:00 i w sobotę o 18:00.
 
➡️ Po transmisjach „Pogaduszki” online, czyli spotkania w grupach. Ci z was, którzy zapisali sie w parafiach Pogaduszki mają organizowane przez parafie.
 
➡️ Jeśli nie zapisywaliście się w parafiach, a chcecie się z nami spotkać na Ławce Go! to jest to możliwe! 😃
Zapiszcie się koniecznie w formularzu na stronie lawka.org/rejestracja
Jeśli zapiszecie się w formularzu, to oprócz transmisji zorganizujemy dla was ławkowe pogaduszki razem z animatorem i innymi uczestnikami. Oczywiście na zoomie – damy Wam znać jak dołączyć do takich online grupek.
 
➡️ Prześlemy Wam też pakiet uczestnika (tylko zapiszcie się prędko w formularzu, tak do środy). Pakiet za free oczywiście. 🙂
 
➡️ Jeśli już wcześniej zapisaliście się w parafiach, to mimo, że nie będzie spotkań formacyjnych, to spotkacie się na modlitwie w tych parafiach. O spotkania modlitewne pytajcie swoich duszpasterzy.
 
➡️➡️ Podsumowując. Ławka Go będzie jednak online. Zapraszamy wszystkich na transmisje live z centrum Duszpasterstwa Młodzieży. Będziemy Wam o tych transmisjach przypominać. Zapiszcie się jeśli chcecie dołączyć do pogaduszek na zoomie i dostać pakiet Ławki Go.
 
❤️ Trzymajcie się zdrowo!
Śledźcie nasze profile żeby być na bieżąco, a jak macie pytania to piszcie koniecznie.
 
Do zobaczenia na Ławce Go! 😁

Sekcja komentarzy zamknięta.