1% dla Ławki

W młodych to zaprocentuje!
W młodych to zaprocentuje

Jacy są ludzie młodzi?

Są rozmarzeni, wolni i szaleni. Odważni a czasem poważni, kreatywni oraz aktywni. A może wrażliwi i empatyczni? Ambitni i w ciągłym biegu? Zawsze ciekawi świata, pełni wiary i nadziei? Można wyliczać bez końca, ale dla nas ważne jest to, aby wspierać młodość w każdej postaci. A jacy młodzi, taka nasza przyszłość.
Czym się zajmujemy?

Tworzymy miejsca spotkania młodych ludzi, w których mogą się rozwijać i odkrywać to, co dobre i ważne. Wierzymy, że tylko w Panu Bogu jest ich i nasze szczęście, więc chcemy im o Nim opowiedzieć prosto, pięknie i zrozumiale.

Na co dzień:
  • organizujemy spotkania i festiwale dla młodych i z młodymi
  • prowadzimy Centrum Duszpasterstwa Młodych
  • prowadzimy zespół muzyczny
  • prowadzimy Szkołę Animatora
  • prowadzimy Kurnik, czyli Dom Duszpasterstwa Młodych

Poza tym jeździmy z młodzieżą na górskie wędrówki i narty, do Taize, na Światowe Dni Młodzieży. Robimy też wiele innych kreatywnych i pełnych pasji rzeczy, które wzmacniają Ducha! A jak to wszystko wygląda? Zajrzyj koniecznie do naszej galerii!

Możesz działać razem z nami!

Jeśli chciałbyś nam pomóc, prosimy, przekaż swój 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji Ławka.
Dzięki Twojej pomocy będziemy mieli pewność, że w realizacji naszej misji nie jesteśmy sami. Dobrze jest wiedzieć, że są osoby, które z nami wspierają młodych. Twoja „cegiełka” w postaci jednego procentu sprawi na przykład, że organizowane przez nas spotkania będą jeszcze bardziej twórcze, nasz zespół muzyczny i wolontariat będą mogły się rozwijać, warsztaty i prelekcje będą ciekawsze, a młodzi jeszcze bardziej doświadczą tego, co dobre i piękne!
Gwarantujemy, że młodych to zaprocentuje!

KRS: 0000579694

Sekcja komentarzy zamknięta.