Ławkowe Narty

 

Jedziemy na narty!

Wychodzimy z założenia, że narty to wspaniały sport, bo w każdym innym jak się stoi, to się stoi, a na nartach jak się stoi, to się jedzie! Spotkajmy się więc na stoku!
 

Gdzie i kiedy?

Od niedzieli 6 lutego, do piątku 11 lutego. Oczywiście w Białce Tatrzańskiej. Wyjeżdżamy w niedzielne popołudnie z Opola i wracamy do Opola w piątkowe popołudnie.
 

Gdzie jeździmy?

Najczęściej w największym ośrodku narciarskim w Polsce, czyli na Kotelnicy, ale nasze karnety pozwalają nam jeździć jeszcze w wielu innych ośrodkach.
 

Czy trzeba umieć jeździć?

Nie trzeba. Ale jak się umie, to jest łatwiej. A jak się nie umie, to można się nauczyć. Z instruktorem profesjonalnym (tego nie ma w kosztach), lub księdzem katolickim (to jest).
 

Będziemy coś jedli?

Tak, jak uda nam się coś ugotować. Gotujemy sami dla siebie.
 

Ile to kosztuje?

Założenie jest takie, że koszty mają się redukować ze tym, co płacicie, a póki co trudno je bardzo precyzyjnie oszacować, bo są na przykład zależne od ilości osób. Póki co wiem, że będzie to około 900 zł i nie powinno być więcej. Jak ktoś z Was nie ma sprzętu, to musi jeszcze doliczyć koszty jego wypożyczenia.
Tym razem potrzebne są też zaliczki w wysokości 400 zeta. Przysyłacie je na konto Diecezji Opolskiej: 36 1240 1633 1111 0010 1779 6014
 

Zapisy

Poniżej. Pamiętajcie, że im szybciej się zapiszecie tym lepiej, bo może się okazać, że chętnych jest więcej niż miejsc.

Sekcja komentarzy zamknięta.