Ładowarka 2023

Ładowarka 2023 coming soon! Tym razem z nowością: zapraszamy też wybierzmowanych! Zapraszamy Was na spotkanie pełne radości, wzruszeń, zacności i Ducha! 31 marca – 2 kwietnia na Górze św. Anny.

Dla kogo?

Ładowarka jest dla tych z Was, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania (na 1, 2 i 3 etapie), oraz dla tych, którzy przyjęli go całkiem niedawno, rok temu! Zapraszamy więc bierzmowańców i wybierzmowanych z 1 klas szkół ponadpodstawowych.
Jeżeli wśród Was jest ktoś, kto nie przygotowuje się do tego sakramentu, albo z jakichś powodów go nie przyjął, a jednak chciałby się z nami spotkać to też bardzo zapraszamy!

Jak przebiega to spotkanie?

Najwięcej czasu spędzimy razem, na auli. Tam będzie dużo muzyki, czasem mówienia o mądrych rzeczach, a czasem wchodzenia w interakcję z Wami, uczestnikami. Zdarzy się też, że jak pogoda pozwoli, wyjdziemy na zewnątrz. Będzie też modlitwa, tak przygotowana, byście mogli się w niej odnaleźć.
Rozlokowani będziecie w pokojach, według tego, jak Was podzieli nasza recepcja (o tym przeczytacie niżej). Będzie też czas, który spędzicie w mniejszych grupach, a czas między punktami programu spędzamy w naszej kawiarni pijąc kakao i jedząc ciasteczka.

Kiedy zaczynamy i kończymy?

Zaczynamy w piątek od 16.00, wtedy będzie dla Was otwarta powitalnia. O 17.30 zaczynamy kolacją (wtedy już musicie być na miejscu zarejestrowani). Ostatnimi punktami spotkania będą Msza święta i podsumowanie, które potrwają do godziny około 12.30. Na tę Mszę (rozpoczniemy o 10:45) i podsumowanie możecie też zaprosić Waszych rodziców! Niech zobaczą Wasz entuzjazm!

Ile to kosztuje?

Uczestnictwo w spotkaniu kosztuje 180 zł. Bardzo nam zależy, żeby wszyscy, którzy chcą wziąć udział w naszym Spotkaniu mieli taką możliwość. Nie chcemy, by koszt decydował o tym, czy ktoś się pojawi na Ładowarce, czy nie. Dlatego istnieje możliwość obniżenia ich. Ci z Was, którzy tego potrzebują mogą w formularzu zapisowym zaznaczyć potrzebny rabat. Zależy nam bardzo, żeby pieniądze pomogły osobom które rzeczywiście tego potrzebują. Liczymy na Waszą uczciwość w tej kwestii. Jeżeli nie potrzebujecie zniżki nie zaznaczajcie jej.

Zgoda i regulamin

Koniecznie zabierz ze sobą podpisaną zgodę rodziców i regulamin.

Jak można się zapisać?

ZAPISY ZAMKNIĘTE

Na dwa sposoby:

Pierwszy sposób to zapisy indywidualne. Link znajdziecie poniżej.

Zapisy indywidualne startują 8 marca o 19.00, i trwają do wtorku 28 marca, do godz. 19.00 lub wyczerpania limitu miejsc!

Zapisy indywidualne zamknięte

Drugi sposób to zapisy grupowe, za który odpowiada opiekun grupy – ksiądz, siostra, lub ktoś, kto może pełnić takie zadanie.
Jeśli przyjeżdżasz z grupą, wtedy zapisujesz się u tej osoby.

Jeśli jesteś organizatorem grupy, wtedy wypełniasz formularzu (link też poniżej). Im szybciej zapiszesz grupę tym lepiej. Nie musisz jeszcze wiedzieć ile osób uda Ci się zaprosić. Ważne abyś zgłosił/zgłosiła grupę, a liczbę uczestników możesz modyfikować później. Wypełniając formularz znajdziesz wszystkie inne potrzebne informacje.

Grupy można zgłaszać do 19.03. Edytowanie arkuszy z uczestnikami w zgłoszonych wcześniej grupach możliwe jest do 28.03.

Zapisy organizatorów grup zamknięte

Do zobaczenia!

Sekcja komentarzy zamknięta.