Ławka GO! 2023

Halo halo!

Po wakacjach wracamy do Was z jednym z naszych ulubionych spotkań. Na początek roku akademickiego i szkolnego zapraszamy na Ławkę Go!

Wróciliśmy niedawno ze ŚDM w Lizbonie i przywieźliśmy ze sobą inspirację od papieża Franciszka. Na Ławce Go więc będziemy jaśnieć, słuchać i nie bać się. No i spróbujemy dobrze zrozumieć, co znaczy każde z tych sformułowań.

Na czym polega to spotkanie?

Na to pytanie zawsze nie jest łatwo odpowiedzieć, bo to, co w tym spotkaniu jest najcenniejsze jest nie do opisania, tego po prostu trzeba doświadczyć.

Zwykle mówicie po spotkaniu, że najlepsza była atmosfera; że niezwykły i niepowtarzalny był czas modlitwy i że tylko na takich spotkaniach można się tak modlić; że spotykacie tam cudownych ludzi.

Ławka Go! polega właśnie na tym. Dużo czasu spędzamy razem mówiąc o mądrych rzeczach, które są dla Was ważne, modląc się, albo śpiewając po prostu przy dobrej muzyce. Ale też dużo czasu jest na to, byście mogli pobyć ze sobą w mniejszym gronie, czasem bardzo spontanicznym, w naszej kawiarni, albo w Kurniku!

Zakwaterowani jesteście w kilkuosobowych pokojach. Staramy się rozdzielić Was tak, byście mieli w pokoju kogoś znajomego, ale jednocześnie też kogoś, kogo moglibyście poznać. Te znajomości, jak czasem odpowiadacie, zostają na lata.

Kiedy i gdzie?

Spotkamy się jak zawsze na tym spotkaniu w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny. zaczynamy 29 września, a kończymy 1 października.

Spotkanie rozpocznie się w piątek o 18.00, a zakończy w niedzielę około 14.00 – w wersji bez niedzielnego obiadu. Wersja z obiadem (możecie ją wybrać w formularzu) kończy się jak go zjecie.

Kogo zapraszamy?

Tych wszystkich z Was, którzy są studentami, lub skończyli już szkołę podstawową, najlepiej jakiś czas temu. Jak wiecie, młodszych na to spotkanie serdecznie nie zapraszamy.

Ile to kosztuje?

W tym roku koszt uczestnictwa w Ławce Go to 180 zł. Bardzo nam zależy, żeby wszyscy, którzy chcą wziąć udział w naszym Spotkaniu mieli taką możliwość. Nie chcemy, by koszt decydował o tym, czy ktoś się pojawi na Ławce, czy nie. Dlatego wtedy, kiedy tego potrzebujecie, dajemy Wam możliwość obniżenia tych kosztów. Możecie to zrobić w formularzu zapisowym. Zależy nam bardzo, żeby to obniżanie kosztów pomogło osobom które rzeczywiście tego potrzebują. Liczymy na Waszą uczciwość w tej kwestii. Jeżeli nie potrzebujecie zniżki nie zaznaczajcie jej.

Jak się zapisać?

Link do zapisów znajdziecie poniżej, kiedy tylko wystartują, a wystartują we wtorek, 12 września 0 20.00. Koniec zapisów we wtorek, 26 września o 20.00; albo jak wyczerpie się limit miejsc. Im szybciej podejmiecie decyzję tym lepiej!

Koniecznie przywieźcie ze sobą odpowiednią zgodę albo oświadczenie, w zależności od tego, w jakim wieku jesteście.

Do zobaczenia!

Zgody oraz regulamin spotkania

Koniecznie przywieźcie ze sobą odpowiednią zgodę albo oświadczenie, w zależności od tego, w jakim wieku jesteście. Pliki zawierające zgody/oświadczenia i regulamin znajdziecie w poniższych linkach.

Zapisy

Kliknij w poniższy link, aby przejść do formularza zapisowego na Ławkę Go 2023.

Zapisy zamknięte

Sekcja komentarzy zamknięta.