Ławka ŚDM 2023

Światowy Dzień Młodzieży powraca!

Ledwo wróciliśmy z Lizbony, a przed nami 38. Światowy Dzień Młodzieży. Dlatego w sobotę przed niedzielą Chrystusa Króla (a ta sobota przypada 25.11) spotykamy się na Ławce ŚDM!

Kiedy i gdzie?

25 listopada. Zaczynamy o 14:30 (startuje wtedy Powitalnia, czyli nasza wydarzeniowa recepcja), a kończymy o 22:00, a może nawet później… Spotykamy się tam, gdzie zwykle, czyli na terenie Wyższego Międzydiecezjalnego Seminarium Duchownego w Opolu (Drzymały 1c).

Co mamy w planach?

Możecie się spodziewać dobrej i inspirującej treści, modlitwy (takiej, w której łatwiej jest się wam w odnaleźć), kawiarni zaopatrzonej w kakao i naleśniki, kolacji. Czeka nas także…

Koncert!

Tak! Wieczorem około 20:00 koncert Arkadio! Będzie dynamicznie, żywo i skocznie!

Kogo zapraszamy?

Wspólnoty i grupy młodzieżowe działające w parafiach, dekanatach, zapraszamy Ministrantów i Marianki, Oazowiczów, Harcerzy. Ale jeżeli w parafii nie spotyka się regularnie grupa młodzieżowa, to nic nie szkodzi! Wtedy przyjeżdżajcie po prostu w dowolnych konfiguracjach i ekipach.
Zapraszamy tych wszystkich z was, którzy studiujecie, albo uczycie się w szkołach ponadpodstawowych. Młodszych serdecznie nie zapraszamy.

Ile to kosztuje?

30 zł. Już teraz dziękujemy za wasze współtworzenie tego wydarzenia!

Zapisy

Znajdziesz je poniżej.

ŚDM INTRO

Na tydzień przed spotkaniem w Opolu, 17 listopada w waszych parafiach lub dekanatach może wydarzyć się ŚDM Intro. ŚDM Intro to przestrzeń na wasze zaangażowanie i kreatywność. Chodzi więc o to, żebyście spotkali się w waszym gronie, i w ten sposób przygotowali do spotkania w Opolu 25.11. Dlatego zachęcamy waszych Duszpasterzy, aby 17 listopada zorganizowali w waszych parafiach ŚDM Intro, Jak dokładnie to działa? O szczegóły ŚDM Intro w waszej okolicy pytajcie właśnie waszych Duszpasterzy.

Zapisy na Ławkę ŚDM

Zapiszcie się koniecznie do 22 listopada, do godziny 20:00. Później formularz zapisowy także będzie otwarty, co pozwoli Wam na udział w wydarzeniu, ale osobom zapisanym w czwartek i piątek nie możemy zapewnić pakietu uczestnika!

Sekcja komentarzy zamknięta.